Mundohet të shpjegojë pse bojkotuan mbledhjen, por Vasilit i shkon gjithçka për ‘dreq’, ngatërron organizmin konsensual me atë seksual (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 18-09-2020 Mundohet të shpjegojë pse bojkotuan mbledhjen, por Vasilit i shkon gjithçka për ‘dreq’, ngatërron organizmin konsensual me atë seksual (VIDEO) Vasili

Opozita ka bojkotuar mbledhjen e Këshillt Politik, ku PS ka dorëzuar propozimin e saj, në të cilin parashikohet hapja 100% e listave, garantimi i pjesëmarrjes së grave në jo më pak se 30% si dhe lejimin e koalicioneve zgjedhore.

Nënkryetari i LSI teksa po mundohej të shpjegonte se përse e kanë bojkotuar mbledhjen e sotme të Këshillit Politik, është ngatërruar në një fjalë duke bërë kështu një gafë.

Teksa po thoshte se PS po mundohet të kthejë Këshillin në një organizëm konsensual, Vasili u ngatërrua e tha organizëm seksual.

“Për të ruajtur këshillin nga bojkotimi i jashtëm i PS  nga imponimi i jashtëm i PS dhe nga dëshira e shfrenuar e PS për të kthyer Këshillin Politik si një organizëm seksual, organizëm se... konsensual në një instrument i cili do donte të  imitonte parlamentin e njëanshëm dhe njëpartiak që  ekziston në republikën e Shqipërisë”, tha Vasili.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emocion dhe lot në spitalin Infektiv/ I prekur nga Covid-19, dr.Ada surprizon të atin në 60-vjetorin e lindjes
»
Article Logic
Execution time: 0.011491060256958
array(1) { ["section"]=> string(154) "mundohet-te-shpjegoje-pse-bojkotuan-mbledhjen-por-vasilit-i-shkon-gjithcka-per-dreq-deshira-e-ps-per-ta-kthyer-keshillin-ne-organizem-seksual-video-220817" }