Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Mundësia e fundit për ta parë komedinë “Hamami i Grave”, në Skampa të Elbasanit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komedia “Hamami i Grave”, do të shfaqet sot në sallën e Teatrit Skampa të Elbasanit për herë të fundit. Premiera vjen në vazhdën e dy të mëparshmeve, në 14 dhe 15 nëntor. Edhe kjo e sotmja do të jepet në orën 18.00.

Zgjedhjet e aktorëve regjisori Kiço Londo i bën me të vetmin motiv: bashkëpunim i këndshëm.

Të tillë konsideron edhe bashkëpunimin me aktoren Ola Harizaj, e cila sjell me zgjuarsi një grua plot dilema të mëdha me burrin dhe pjestarët e tjerë të familjes.

E gjendur në vetmi e dhimbje të thellë, personazhi i Olës sheh si zgjidhje shitjen e shtëpisë luksoze dhe fillimin e një jete të re përmes lidhjes me shoqen e saj të shkollës. Do të shihni një Ola të dyzuar, plot temperament, plastik fantastike, sharm dhe me shumë humor.

Për më shumë informacione kontaktoni në 0696539477.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img