Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

“Mund t’më kishin vrarë, isha aq p****ome sa i psikologjisa”, Kozaku flet pasi e morën peng: Nesër do e shohin ata me kë janë ngatërruar…(Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kozak ka qenë kryefjala e mediave ditën e djeshme pasi u rrëmbye nga katër persona. Pas lirimit të tij ai menjëherë u fut live duke i shpjeguar të gjithë ndjekësve version ne tij të ngjarjes.

Sipas tij, ai u rrëmbye nga një numër i madh personash me armë dhe thika, të cilët lëviznin me tre makina. Më pas ai rrëfeu se me thik në fyt dhe pistoletë në kokë ata e detyruan që të thotë fyerje ndaj vetes.

“E kam sha unë i pari Fabion, ai ok që me ra, po këto tjerët dua. Me armë te koka dhe me thikë në fyt, normal që do t’i thoja ato gjëra. Unë jam aq i zgjuar, jam aq pi unë e psikologjis at, kam ndejtur i qetë gjatë gjithë kohës. Duhet te ruaja qetsine, qetsia eshte kryesorja në ato momente. Ai eshte me arme, ne tension, ne adrenaline, mund te te vrasi.

Më kanë ardhur 20 veta, më kanë ruajtur dhe më pritën këtu poshtë sa dola nga shtëpia. Mora taksi sepse do ikja në studio. Sa hipa në taksi, në vendin e pasëm të saj. Përpara makinës me del një makinë tip Benz ML. Tentuam të iknim dhe na dolën dhe dy makina të tjera e na përplasën. Taksisti ndaloi, dyert ishin të mbyllura. Ata shqyen dyert dhe më nxorrën prej aty. Ishin 20 veta me armë në dorë.

Me qëlluan në taksi dhe më futen me zor në makinën e tyre. Më futen në një Golf5 të zi. Më vunë pistoletën në trup dhe thikën në fyt. Fillimisht me futën shtrirë në makinë. Unë i binda me fjalë ata dhe më lanë pastaj të lire”, tha ai.

Kujtojmë se Kozan Braçi u rrëmbye ditën e djehsme nga disa familjarë të reperit, Fabio Dushku i cili aktualisht ndodhet në burg në Greqi. Ishin familjarët e Kozakut ata të cilët denoncuan në polici zhdukjen e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img