Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Muaji i Ramazanit, këta janë 3 banorët e BBV që po agjërojnë

Lajme të ngjashëm

Sot ka nisur zyrtarisht muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë në mbarë botën.

Ndërkohë që këtë muaj e kanë pritur edhe banorët e Big Brother Vip, të cilët edhe janë zgjuar për syfyr mbrëmë.

Nita, Gerti dhe Fotinia janë tre banorët të cilët janë zgjuar për syfyr duke u përgatitur që ta fillojnë agjërimin për ditën e parë të Ramazanit.

Ata gjithashtu kanë biseduar me njëri tjetrin edhe për ushqimet të cilat do i përgatisin edhe përgjatë ditëve në vijim.

 

 

Më shumë