Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Muaj i bekuar i Ramazanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot ka nisur muaji i bekuar i Ramazanit. Muaji i shenjtë për të gjithë botën myslimane.

Gjatë 30 ditëve, besimtarët myslimanë mbajnë agjërim, një nga 5 kushtet e islamit.

Më shumë shpresë e besim, dashuri, drejtësi e solidaritet, janë mesazhet që përcjellim si staf për këtë Muaj. Agjërim të lehtë, të shëndetshëm dhe të pranuar!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img