Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

“Mua të më mbajnë në presion ata?” Berisha ia plas të qeshurës në studio: I mbaj unë ata! Më kanë tmerr mua dhe Metën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur në lidhje me kërkesat e Edi Ramës dhe ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja, drejtuar prokurorëve të SPAK-ut për të hetuar atë dhe presidentin Ilir Meta, ka “shpërthyer” në të qeshura.

Berisha tha se prej vitesh ndonëse po kërkojnë, nuk kanë arritur të gjejnë asnjë dokument që e implikon atë.

 “ Le të hapin 30 po t’i bëjë. Mua të më mbajnë në presion ata? I mbaj unë në presion ata. Kanë vite që kërkojnë dhe nuk gjejnë asgjë. Kanë tmerr nga unë dhe Meta. Në opozitë do të jemi bashkë.

Edhe për Metën le t’i nxjerrin. Ne flasim me dokumenta, le të nxjerrin një. Rama dhe Manja e dinë që ky pushtet nuk qëndron dot nëse do të ketë një opozitë të vërtetë. Jo lepuri në bark, po kanë horror ne shpirt, po dekompozohen”, tha Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img