Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Mua më korrupton ti? Do shkosh në komisariat”, polici nuk pranon 10 mijë lekshin e shoferit, e arreston

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

22a4b9fd532b32020fa9b6839a0fcfc5

Një drejtues mjeti është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka tentuar të korruptojë efektvin rrugor.

Drejtuesi i ka ofruar 10 mijë lekë të vjetra policit, i cili kishte konstatuar se mjeti ishte pa dokumenta. Pas veprimit të qytetarit, polici rrugor ka njoftuar patrullën, e cila e ka shoqëruar personin në ambientet e komisariatit ku ndaj tij pritet të ngrihet akuza e mitëdhënies.

Lexo edhe: Goditen 6 raste të mitëdhënies, qytetarët tentuan korruptimin e policisë rrugore dhe kufitare

[iframe frameborder=”0″ width=”560″ height=”315″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x59ltwm” allowfullscreen ]
Elbasan-mitëdhënia by newsbomb-al

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img