Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

“M’u lut që t’i ruaja privatësinë”, kirurgu plastik “u nxjerr bojën” politikanëve shqiptarë: Vijnë me të dashurat dhe bëjnë botoks

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tashmë jo vetëm gratë iu nënshtrohen ndërhyrjeve estetike, por kjo është kthyer në trend edhe për meshkujt. 

Kirurgu plastik Panajot Papa ka folur sot për ndëhyrjet estetike të burave, duke u shprehur se në Shqipëri këto bëhen në fshehtësi për shkak të paragjykimeve.

Më tej ai tregon se disa politikanë të njohur kanë kryer botoks tek ai dhe jo vetëm, pasi në të shumtën e rasteve shkonin të shoqëruar.

“Politikanët në Shqipëri bëjnë botoks dhe kërkojnë të mos u dalë emri. Në fakt sjellin dhe të dashurat e tyre dhe dëshirojnë të mos u dalë si informacion. Më ka ndodh të më vijë një politikan kur isha në Angli, nuk ishte me bashkëshorten, por me një vajzë tjetër. M’u lut që të ruaja privatësinë”, u shpreh kirurgu Papa në Top Channel..

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img