Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

“M’u deshën 8 muaj që t’i mbushja mendjen”, Egli Tako dhe Olsi Bylyku rrëfejnë detaje nga lidhja e dashurisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Olsi Bylyku dhe këngëtarja Egli Tako kanë rrëfyer së fundmi historinë e tyre të dashurisë.

Egli rrëfeu se fillimisht ka qenë një fanse e Olsit me rolet e tij, ndërsa ky i fundit tha se kishte interes për të dhe se i janë dashur 8 muaj për ta bërë për vete.

albsig

Olsi ka shfaqur interesin e tij për ta njohur bukuroshen, por me nota humori thotë në “Më lër të flas” se i është dashur tetë muaj për ta bindur të jenë bashkë.

Pjesë nga bisdeda:

Egli: Kemi qëndruar shtatë-tetë muaj njohje. Kemi dalë për rreth dy muaj por shumë rrallë, pastaj qëlloi sezon vere. Do të bënte një dorë jetë Olsi.

Olsi: Bëmë tre muaj pushim dhe pastaj…

Egli: Thashë meqë po e marr për burrë që 21 vjeçe, thashë ta shijojë dhe verën e fundit njëherë dhe…

Olsi: Dihet, nga Marikaj me origjinë, 20 vjeç mbyllet çdo gjë (qesh)

Egli: E konsiderova të kishim diçka bashkë më pas

Olsi: Mendojnë se ne që jemi të famshëm, na kthejnë përgjigje direkt gocat. Kam ndenjur tetë muaj vëllai jot. Çfarë ka kaluar ky shpirt

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img