Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Mshoji bac, e ki mirë”, Artan Hoxha nuk i ndahet Berishës: Nuk ka pranuar të dëshmojë kurrë para një gjykate shqiptare, por hedh në gjyq Sekretarin e Shtetit të SHBA-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas konferencës për media të Sali Berishës, ku ky i fundit njoftoi se do të padisë Sekretarin e Shtetit Anthony Blinken.

Hoxha shkruan se Berisha nuk zhgënjen kurrë, pasi hedh në gjyq për shpifje Sekretarin Amerikan dhe vetë është njeriu që nuk ka pranuar kurrë të dëshmojë në një gjykatë shqiptare.

“Nuk te zhgenjen kurre…

Hedh ne gjyq per shpifje, Sekretarin e Shtetit te Shteteve te Bashkuara te  Amerikes, ne nje gjykate ne Paris, njeriu qe nuk pranuar kurre te deshmoje para nje gjykate shqiptare…

Kerkon prova nga SHBA, njeriu, qe akuzon dhe shpif cdo dite, i fshehur pas “qytetarit dixhital” dhe perbalt çdo kend ne kete vend, pa publikuar kurre as proven me te vogel…

Ne bajrakun e Gashit, nga vjen dhe Berisha, ka nje shprehje:

“Mshoji bac, e ki mire”, shkruan Hoxha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img