Mozzik së shpejti këngë të reja, Loredana thumbon kolegët (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:12 28-06-2019 Mozzik së shpejti këngë të reja, Loredana thumbon kolegët (FOTO)

Reperi i njohur Mozzik ka bërë me dije se së shpejti publikon dy këngë të reja.

Këtë njoftim reperi e ka bërë përmes rrjeteve sociale, ndërsa përkrahje për to ka marrë nga partnerja e tij, Loredana.

Kjo e fundit, teksa postoi njoftimin për këngët e Mozzik, nuk la pa thumbur edhe kolegët.

“Eeee shyqyr qe nuk e perdor shume hip hopin se kajn”, ka shkuruar Loredana.

65423160_2147191505577904_1389109113492865024_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina dhe Getoari fotografohen në momente romantike në det
Dizenjuesi i iPhone largohet nga Apple: Është koha për të bërë ndryshim »
Article Logic
Execution time: 0.013874053955078
array(1) { ["section"]=> string(68) "mozzik-se-shpejti-kenge-te-reja-loredana-thumbon-koleget-foto-170093" }