Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

Mozzik publikon foton me kryeministrin: Strateg më të madh e të mençur se Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mozzik është ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, por jo vetëm.

Ai madje nuk ngurron që shpesh herë të shpreh pëlqimin për politikanët si ata të Kosovës dhe për politikanët shqiptarë.

albsig

spring

Së fundmi Mozzik ka postuar një foto me kryeministrin Edi Rama dhe shkruan “Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshëm por strateg më të madh e të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur: Që thonë do pleq i përpiktë”, shkruan ai teksa ka postuar një foto me Ramën.

Kujtojmë që kreu i qeverisë ditën e djeshme së bashku me një pjesë të delegacionit shqiptar ndodheshin në Kosovë, ku kanë nënshkruar dhe disa marrëveshje mes dy qeverive.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img