Mozzik bën këngë për Shën Valentin, pyet Loredanën: Kush po t'sjell lule? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:03 14-02-2020 Mozzik bën këngë për Shën Valentin, pyet Loredanën: Kush po t'sjell lule? (Video) Mozzik

Mozzik godet edhe këtë herë, më këngën e tij të fundit për Shën Valentin, Auf Wiedersehen (Lamtumirë).

Mendohet se reperi këtë këngë ia ka kushtuar ish-gruas së tij Loredanës, ku shpreh gjithë lëndimin që i ka shkaktuar.

Ajo që tërhoqi vëmendje më shumë ishte teksti i këngës në gjermanisht dhe pyetjet që i bën asaj.  

"Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?” etj.

Në minutën e fundit të këngës ai këndon dhe shqip.                                 

"Shkoj edhe ky shën valentin
Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim
Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din" 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alban Skënderaj i suprizon të gjithë, nxjerr këngën romantike për Shën Valentin (Video)
»
Article Logic
Execution time: 0.02079701423645
array(1) { ["section"]=> string(83) "mozzik-ben-kenge-per-shen-valentin-pyet-loredanen-kush-po-t-sjell-lule-video-195220" }