Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Mozaiku i Bazilikës në Elbasan, Rama nxjerr VIDEON: Punë e bukur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka filluar ditën e sotme me publikimin e një video të mozaikut të Bazilikës Paleokristiane extra-muros në Elbasan.

Sipas Ramës kjo është një tjetër punë e mirë për trashëgiminë tonë kulturore.

“Mirëmëngjes, dhe me një tjetër punë të mirë e të bukur për trashëgiminë tonë kulturore, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama bashkëngjitur videos.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img