Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Mourinho mbështet kandidaturën e Infantino-s për presidencën e FIFA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gianni Infantino, kandidat i Evropës për presidencën e FIFA-s, ka marrë mbështetjen e shumë figurave të futbollit, përfshirë edhe të trajnerit Jose Mourinho, gjatë një eventi në stadiumin ‘Wembley’ të Londrës të hënën.

Sekretari i Përgjithshem i UEFA-s ka prezantuar planin e tij për 90 ditët e para në presidencë, nëse zgjidhet më 26 shkurt në Zurih, në praninë e portugezit Mourinho, ish-futbollistëve të mirënjohur, portugezit  Luis Figo, brazilianit Roberto Carlos, spanjollit Fernando Hierro, apo dhe të ish-seleksionerit të Anglisë, Fabio Capello.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img