Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Motrat Kabashi nuk përmbahen, ndezin rrjetin me twerk (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ana Kabashi është një këngëtare mjaft e njohur në Kosovë. Pak ditë më parë ajo publikoi këngën e saj të titulluar ‘Ana Kabashi’.

Ndërkohë, pak orë më parë këngëtarja ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram, teksa shfaqet së bashku me motrën, Arta Kabashi. 

Në ritmin e këngës së re, këngëtarja dhe motra e saj Arta Kabashi shfaqen duke kërcyer twerk.

Në fakt, fillimisht në video shfaqet e motra e këngëtares, Arta dhe më pas i bashkëngjitet edhe zeshkania.

“Qysh bre zemer ti sem njeh? O m’njeh ti m’njeh”, shkruan këngëtarja, ndërsa në video bëjnë lëvizje mjaft provokative.

Për më tepër ndiqni videon!

55798357_148859676147486_2954130155594462256_n-780x439.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img