Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Motra e Elvana Gjatës, bën gjestin human për të prekurit nga tërmeti

spot_img

Lajme të ngjashëm

4facf3ab7ab8b28c10adfd1fd0b9749f

Migena Gjata është një emër jo i panjohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo njihet si motra e këngëtares Elvana Gjata dhe nga një soprano shqiptare me famë në Gjermani.

Së fundmi, Migena ka vendosur t’u vijë në ndihmë të prekurve nga tërmeti, duke organizuar një koncert bamirësie.

Përmes një statusi në Instagram, Gjata shprehet se është koha që t’u vijmë në ndihmë njerëzve që humbën njerëzit e dashur dhe shtëpitë e tyre.

Koncerti do të mbahet në Dusseldorf më 2 shkurt dhe paratë e mbledhura do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tragjedia e 26 nëntorit.

 

Screenshot_1.png

0b7b8554bd01911b22b56c0ecfe6515d.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img