Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Motra e Dua Lipës vjen në Ksamil, shijon detin e qelqtë dhe ekspozon trupin me bikini (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ef4a44c61dce520076dde570f2204b8a

Familja Lipa ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushime këtë sezon vere.

Dukagjin Lipa së bashku me bashkëshorten Anesën, djalin Gjin dhe vajzën e Vogël Rina, kanë zgjedhur Ksamilin e bukur për t’u relaksuar, ndërsa Dua ndodhet në Britani.

Motra e saj, Rina, ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto tepër sensuale me bikini të zeza. E futur në ujë deri tek gjunjët dhe me shikim depërtues në det, Rina nuk ka nguruar të na tregojë linjat perfekte trupore, që mesa duket i paskan të gjithë si familje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img