Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Motra e Afërdita Dreshaj ‘çmend’ rrjetin, poston FOTO nudo, pjesët intime i mbulon vetëm me pupla

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9a9f3ad556554136496acc38015228a6

Motra e Afërdita Dreshaj, Jehona ka publikuar disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar e zhveshur para kamerës, teksa mbante në duar një copë me pupla, për të mbuluar pjesët intime.

Fotot janë shkrepur nga fotografi i njohur Fadil Berisha.

Si duket, Jehona Dreshaj po mendon që të ndjekë gjurmët e motrës së saj, Afërdita.

Kjo e fundit është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë e një djali.

1_copy.jpg

2_copy.jpg

 

3_copy.jpg

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img