Hapësire reklamuese

Aktualitet

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit Konomi: Askush s’na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën vlen më shumë se 400 gramë tritol

Shkruar nga Newsbomb

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit që u ekzekutua 4 vjet më parë me një shpërthim të kontrolluar në mes të Vlorës, shkruajnë të prekura sot nga moszbardhja e së vërtetës rreth autorit që I mori jetën Skerdilajd Konomit.

“Pusho në paqe vëlla’’, shkruan e motra, Edlira Dashi, postim që ndahet edhe nga bashkëshortja e gjyqtarit, Enka Qose Konomi.

“4 vjet dhe askush nuk na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën e tij vlen më shumë se 400 gramë tritol në këtë vend. Rest in peace brother!’’.

LEXO EDHE:SOT 4 VJET NGA VRASJA E GJYQTARIT KONOMI, ENDE S'ESHTE GJETUR AUTORI

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese