Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit Konomi: Askush s’na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën vlen më shumë se 400 gramë tritol

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e058e968c4475d9965591fc42db29456

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit që u ekzekutua 4 vjet më parë me një shpërthim të kontrolluar në mes të Vlorës, shkruajnë të prekura sot nga moszbardhja e së vërtetës rreth autorit që I mori jetën Skerdilajd Konomit.

“Pusho në paqe vëlla’’, shkruan e motra, Edlira Dashi, postim që ndahet edhe nga bashkëshortja e gjyqtarit, Enka Qose Konomi.

“4 vjet dhe askush nuk na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën e tij vlen më shumë se 400 gramë tritol në këtë vend. Rest in peace brother!’’.

LEXO EDHE:SOT 4 VJET NGA VRASJA E GJYQTARIT KONOMI, ENDE S’ESHTE GJETUR AUTORI

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img