Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Motorri pëplas kalimtaren te ‘Ali Demi’, gruaja përfundon në spital (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

47af9a78a23b58680b909bc56b9ffe66

Një grua ka mbetur e plagosur pak minuta më parë në zonën e “Ali Demit” në Tiranë pasi është aksidentuar nga një motor.

Nga informacionet e siguruara nga newsbomb.al, bëhet me dije se një motorr ka përplasur një kalimtare, e cila po kalonte nga një anë e rrugës në tjetrën. Shkaqet e ngjarjes dhe identiteti i të plagosurës nuyk dihen ende.

Policia ndodhet në vednngjarje për zbardhjen e rrethanave të saj, kurse gruaja është dërguar në spital për mjekim. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Kont Leopold Bertold”.

Pamje nga vendngjarja:

137002776_428981938147492_326272913298450733_n.jpg
136949815_764258114183524_7801851265665751956_n.jpg
136968534_236297121204725_497578439367811666_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img