Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Motorri humb kontrollin dhe del nga rruga, shoferi bëhet për spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në mbrëmje një motorr me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për psaojë është dëmtuar shoferi dhe është dërguar menjëherë në spital. Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 17.07.2020, rreth orës 21:35, në Lanabregas, motorri me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img