Hapësire reklamuese

Aktualitet

Motori përplaset me makinën në Pogradec, dërgohet në spital turistja

Shkruar nga Newsbomb
Motori përplaset me makinën në Pogradec, dërgohet në

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Pogradec – Lin, në afër të Pojskës.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një makinë dhe një motor që drejtohej nga një turist i huaj. Drejtuesi i motorit ka humbur kontrollin e motomjetit dhe është përplasur me një mjet.

Si pasojë e aksidentit një nga turistët, vajzë ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese