Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Motori përplaset me kamionin në Tiranë, 23-vjeçari niset me urgjencë për në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë ku një motor është përplasur me një kamion.

Bëhet me dije se si pasojë e aksidentit ka mbetur i palgosur drejtuesi i motorit, shtetasi L.DH. Mësohet se i lënduari është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vnendgjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethave të aksidnetit.

“Në Unazë të Re, pranë Liqenit të thatë, mjeti motorr me drejtues shtetasin L. Dh., 23 vjeç ka goditur nga pas mjetin kamion me drejtues M. Ll. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi L. Dh, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit” njoftim i policisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img