Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Motori përplas këmbësorin në Elbasan, e plagosura në gjendje të rëndë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Paraprakisht mësohet se një motor ka përplasur një këmbësore, e cila është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e specializuar mjekësore.

Mësohet se e plagosura ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa drejtuesi i motorit është shoqëruar në komisiariat.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img