Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Motori i ujit përplaset me shkëmbin, në gjendje të rëndë pushuesi në Shëngjin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një motor uji ku udhëtonin dy persona në të është përplasur me një shkëmb në Shëngjin.

Për pasojë shtetasi P.M rreth 50 vjeç ka mbetur i dëmtuar rëndë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shëngjin, në afërsi të plazhit “Rana e Hedhun”.

Për t’i ardhur në ndihmë të dëmtuarit ka shkuar një gomone e cila e ka transportuar të lënduarin deri te Porti i Shëngjin dhe me pas autoambulanca e ka dërguar për në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Ne lidhje me ngjarjen autoritetet përkatëse kanë nisur hetimet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img