Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Motori i aeroplanit shkatërrohet në ajër, copat gjigante bien mbi disa banesa (Foto-Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9cb789d55ff016abf78b89d1845ada16

Ky është momenti i frikshëm kur një avion i United Airlines pëson defekt në ajër dhe humb një prej motorëve.

Fatmirësisht aeroplani që ishte nisur nga Honolulu është ulur pa probleme në aeroportin e Denver në SHBA.

Pasagjerët brenda avionit, por edhe disa persona nga toka, kanë arritur të filmojnë momentin e frikshëm kur një prej motorëve të aeroplanit “Boeing 777-200” shpërthen.

Pjesët gjigante kanë rënë në disa shtëpi në Denver, fatmirësisht pa shkaktuar viktima. 

dgsdfgwe3eg.jpg

dfswfwgdfgh.jpg

gfsrgwg.jpg

Më shumë

spot_img