Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Moti sot me surpriza, zbuloni si pritet të jetë

Lajme të ngjashëm

Pjesa e parë e ditës është e dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësira në pjesën më të madhe të territorit.

Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave, fillimisht në zonat Veriore dhe Qendrore dhe më pas në të gjithë territorin duke gjeneruar reshje të pakta në këto zona.

Sipas Meteoalb era do të fryjë me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi perëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 2 deri në 21 gradë.


Më shumë