Moti rezervon surpriza, ja temperaturat për ditët në vijim

Publikuar tek: aktualitet, më 17:02 31-05-2016 Moti rezervon surpriza, ja temperaturat për ditët në vijim

Temperaturat kanë filluar të rriten ndjeshëm gjatë javës së fundit duke shënuar deri 30 gradë celcius në qytete të ndryshme, por sinoptikanët parashikojnë një ulje të lehtë për ditët në vijim me 4 deri në 6 gradë.

Nga e mërkura do të fillojë rënia e temperaturave deri në 24 gradë e larta dhe 14 e ulëta, duke vazhduar kështu për 3 deri në 4 ditët e tjera, ndërsa në datën 7 do të fillojë sërish rritja. Nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të pakta të shiut në zona të ndryshme të vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Demokracia e brendshme e partive, ISP publikon raportin: Po identifikohen me emrin e liderit, centralizim i vendimarrjes
Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia, arrestohet në Shqipëri 45 vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.011034965515137
array(1) { ["section"]=> string(63) "moti-rezervon-surpriza-ja-temperaturat-per-ditet-ne-vijim-42037" }