Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Moti i paqendrueshëm në vend, flet meteorologia, ja edhe sa do të duhet të presim për VERËN

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Menduam se vera kishte ardhur por mesa duket do të na duhet të presim edhe pak.

Meteorologia Tanja Porja na informon për situatën e motit në vendin tonë.

Sipas saj, rreshjet e shiut do të vazhdojnë deri në fundin  e muajit qershor. Gjithashtu meteorologia na bën me dije se temperaturat do të variojnë nga 27 deri 29 gradë celcius.

Kujtojmë se ditët e fundit moti ka qenë shumë i paqendrueshëm duke pasur luhatje të temperaturave dhe rreshje të dendura shiu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img