Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

7ebb340f3906865f926b5e1c3c3b5de6

Moti i keq ka paralizuar lundrimin në Vlorë, shkruan Newsbomb.al.

Mësohet se trageti i linjës së Brindisit nuk është nisur për shkak të detit të trazuar.

Dallgët arrijnë 7-8 ballë dhe për këtë arsye është i pamundur lundrimi. Në këto kushte është vendosur pezullimi i përkohshëm deri në përmirësimin e kushteve atsmoferike.

Më shumë

spot_img