Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

MOTI I KEQ/ Përmbyset Toyota në hyrje të tunelit të Elbasanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e5ee0457ed3a719da42d76624c4c2206

Ditën e sotme, janë ndjerë shenjat e para të motit të keq me erë të fortë dhe reshje shiu.

 

Në hyrje të tunelit të Elbasanit, kjo makinë që shikoni në foto, tip ‘Toyota’ është përmbysur.

Për fat të mirë nuk raportohet për njerëz të lënduar por vetëm për dëme materiale. Aktualisht, lëvizja e mjeteve për shkak të këtij aksidenti është bërë disi e vështirë.

53584680_1052592451608554_4397297288418951168_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img