Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Moti i keq në gjithë vendin, ARRSH thirrje shoferëve: Lëvizni me shpejtësi të reduktuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

⭕️Njoftohen përdoruesit e mjeteve të lëvizin me shpejtësi të reduktuar për të evituar aksidentet e mundshme, si dhe të shmangin akset problematike nga era e fortë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img