Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Moti i keq mbërrin në Kosovë, qyteti përfshihet nga stuhi e fortë dhe breshëri (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti i keq ka përfshirë disa shtete të Europës duke shkaktuar viktima dhe dëme të mëdha, ndërsa edhe në Rajonin e Ballkanit pritet të ketë përkeqësim.

Qyteti i Skënderajt në Kosovë është përfshirë sot nga një stuhi me erë të fortë rreshje shiu dhe breshëri.

Edhe Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon përkeqësim të motit për vendin tonë, me rreshje shiu në formë shtrëngatash, kryesisht në zonat malore dhe kodrinore.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img