Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Moti i keq, dheu bën të pakalueshëm aksin Leskovik-Pobickë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e0023868c6eb43e6c7b70aa258a4059f

Reshjet e dendura të shiut në vendin tonë kanë shkaktuar probleme të mëdha. 

 Në zonën e Leskovikut ka pasur rrëshqitje dherash dhe si pasojë është bllokuar aksi rrugor, Leskovik-Pobickë.

Ky aks është i pakalueshëm nga automjetet për shkak se dheu ka rënë në rrugë.

Fadromat kanë mbërritur në vend dhe po punojnë për pastrimin e rrugës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img