Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Mot i qëndrueshëm dhe i ngrohtë, njihuni me parashikimin e motit për sot

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon kështu moti i qendrueshëm dhe i ngrohtë edhe pse po afrohemi gradualisht drejt fundit të vjeshtës.

Po kështu edhe ditën e enjte në vend do të ndikojnë masat ajrore të qendrueshme me lagështirë. Këto masa, do të sjellin mot të vranët e hera herës intervale me diell, kryesisht përgjatë vijës bregdetare dhe zonat e ulta.

Era, do të fryjë me drejtim juglindje 1-8m/s. Dallgëzimi në det parashikohet i forcës 1-2 ballë. Temperatura parashikohen:

në zona malore 4 deri 13°C

në zona e ulëta 7 deri 22 °C

në zona bregdetare 13 deri 21 °C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img