Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Mot i keq në Tiranë, disa zona pa energji elektrike

spot_img

Lajme të ngjashëm

e9f62e0c78a2c55cd2820a0b85d849c6

Disa zona në Tiranë kanë mbetur pa energji elektrike pas disa pas rreshjeve intensive të shiut.

Era e fortë dhe rreshjet e shitu kanë zgjatur për disa minuta mbrëmjen e sotme, duke shkaktuar probleme në rrjetin 110 kV Tiranë-Selitë.

Pa energji janë zonat e Selita, Muhamet Gjollesha, Komuna e Parisit, Rruga e Kavajës zona pranë Bulevardit Bajram Curri.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img