Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Mosprezencë në vendin e punës’, SHKARKOHET një tjetër mjek i njohur nga QSUT-ja (DOKUMENTI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

33b884881fd2013b968c693375fe9cb3

Pasi u pushua nga detyra për shkeljen e etikës në punë, mjeku Ilir allkja ka njoftuar shkarkimin nga puna edhe të një mjeku tjetër.

Përmes një dokumenti të publikuar një rrjetet sociale, një nga neurologjistët më të mirë, Genc Struga është shkarkuar nga detyra për shkak të mosprezencës në punë.

Ai u ka bërë thirrje shqiptarëve që të reagojnë.

Postimi i plotë:

Pushohet me nje vendim të jashtëligjshëm Dr. Genc Struga , një ndër neulogjistët më të talentuar të Shqipërisë,

i vetmi Felloë i European Stroke nga Shqiperia dhe member i Royal College of Physician, London !

Ju bëj thirrje gjithë kolegëve të reagojnë, nesër do të jetë vonë !

Ju bëj thirrje gjithë shqiptarëve të zgjohen, janë ata që do ti paguajnë mijëra e mijëra euro si dëmshpërblim për mjekët e lincuar e shkarkuar pa ligj !

Mjaft më me indiferencë , bindjet partiake duhet të zerohen përballë shkatërrimit të vendit !

“Vrasja” profesionale e mjekëve nga qeveria e papërgjegjshme socialiste  do ti kushtojë fort Shqipërise

struga.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img