Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mosha për të është vetëm një numër, Leonora Jakupi feston ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja shqiptare  

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ead9de7f7e61fba276b8bcc58e2623b8

Bukuroshja nga Kosova Leonora Jakupi, mbush sot plot 42 vjeç, por mund të themi hapur se mosha për të përbën vetëm një numër, pasi këngëtarja është një ndër femrat më të bukura të skenës shqiptare.

Në ditën e saj të lindjes, këngëtarja ka marrë urime të shumta, si dhe dhurata të ndryshme nga miqtë dhe të afërmit e saj. Mes dhuratave, Leonora ka marrë një buqetë me lule, të cilën e ka publikuar në edhe në Instastory.

157090839_2688678891407217_3857780803352810258_n.jpg

Më herët këngëtarja ka folur dhe për përsonin i cili i ka vjedhur zemrën dhe që bashkëjeton prej 9 vitesh. Por sipas saj, partneri do të qëndrojë larg medieve, ndaj dhe nuk postojnë foto së bashku në rrjetet sociale.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img