Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

“Mos u thoni JO burrave, por i ushqeni…”, modelja tregon sekretin për të mbajtur “gjallë” martesën: Dhurojini meshkujve këto gjëra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Caprice Bourret u ka bërë thirrje çifteve që të kryejnë marrëdhënie rregullisht për të mbajtur “gjallë” martesën e tyre.

Ajo u shpreh se gratë nuk duhet t’u thonë “JO” burrrave dhe të mos ankohen në dhomën e gjumit.

Modelja amerikane, e cila është imazhi i një serë revistash si: Vogue, Cosmopolitan etj, tha se:

“Ju nuk mund të thoni ‘Jam e lodhur’ ose ‘Kam dhimbje koke’, jo! Do të zgjasë 5 deri në 10 minuta”.

Modelja është nënë e dy fëmijëve, e cila ka deklaruar se me burrin e saj, Ty Comfort bëjnë seks të rregullt.  

“Meshkujt janë krijesa mendjelehta, ju duhet t’i ushqeni. Bëjeni komplimente dhe mos thoni ‘jo’ për seksin, dhe ata do jenë të lumtur. Të heq stresin”, u shpreh modelja.

Sipas saj nëse në një martesë nuk ka seks, atëherë kjo marrëdhënie ka marrë fund.

Më shumë

spot_img