Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Mos u tako me burrin tim derisa të vdes’, dedektivja shqiptare rrëfen rastin prekës të gruas së sëmurë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cb8d73d618602751e98ffdf0d50c3d6c

Dedektivja e njohur shqiptare Shkënda Lili ka treguar një nga rastet më prekëse të punës së saj.

E ftuar në RTV Ora, ajo rrëfeu historinë e një gruaje të sëmurë që ka takuar të dashurën e burrit dhe i është lutur që të mos takohet me të deri në momentin që ajo të ndërrojë jetë.

“Ka qenë në grua e sëmurë dhe e dinte që burri ka një tjetër, madje është ulur në një tavolinë me të dashurën e burrit edhe i luteshe të dashurës së burrit. Kishte një sëmundje të rëndë edhe e dinte që do largohej nga kjo jetë dhe i kërkoi që të mos takohej me burrin e saj deri në momentin që ajo të largohet nga jeta. Ky është një rast që më ka mërzitur, dhe me këtë person unë mbaj kontakt gjithmonë, e kam bërë edhe si mikesha, vjen dhe flet me mua”, tregoi ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img