Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

‘Mos u nxeh o kryetar’, Adriatik Alimadhi përplaset me Ulsi Manjën, kreu i Komisionit të Ligjeve: Dale një sekondë mor burrë, jam në mes të votimit (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4d3ae7a226243b9b57c208f5ca5eed33

Deputeti Adriatik Alimadhi dhe socialisti Ulsi Manja janë përplasur në mbledhjen e sotme të Komisionit të Ligjeve, teksa votohej projektligji për Policinë e Shtetit.

Në momentin kur projektligji u hodh për votim nga kryetari i Komisionit, ka ndërhyrë deputeti Alimadhi, ndërhyrje që ka nervozuar Manjën. “Dale një sekondë mor burrë se s’ka mbaruar votimi, dale”, tha Manja, ndërsa Alimadhi i kërkoi të mos nxehej.

Alimadhi: Zoti kryetar, zoti kryetar

Manja: Dale një sekondë mor burrë se s’ka mbaruar votimin. Si se mësuat këtë rregullore mor burrë

Alimadhi: Zoti kryetar

Manja: Dale more një sekondë

Alimadhi: Falemindetrit zoti kryetar vetëm mos u nxeh të lutëm se s’ka ndonjë problem kaq të madh

Manja: Po se më ndër pret në mes të votimit zoti Alimadhi, në mes të votimit

Alimadhi: Dakord, dakord

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img