Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Mos u nisni drejt Dajtit, segmenti i pakalueshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Tiranës njofton të gjithë qytetarët që kanë planifikuar të udhëtojnë drejt malit të Dajtit, të mos nisen për shkak se segmenti rrugor është i pakalueshëm.

Sipas policisë, rruga drejt malit të Dajtit, përveç problemeve me fluksin e qytetarëve që e zgjedhin për të kaluar disa çaste në natyrën e zbardhur nga dëbora, është tërësisht e pakalueshme dhe me zinxhirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img