Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Mos u bëni xhelozë! Për të gjithë kuriozët, ja vendet ku e kanë kaluar Vip-at shqiptarë fundjavën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fundjavë, temperatura të larta, larg punës, koha përfekte për të pushuar. Besoj se të gjithë jeni kuriozë me siguri të dini personazhet Vip se ku kanë pushuar, me kë kanë qenë dhe çfarë kanë bërë.

Kurioziteti nuk është mëkat, prandaj dhe vendosëm t’ju sjellim vendet e bukura ku Vipat tanë kanë vendosur që të kalojnë fundjavën e tyre.

Disa prej tyre kanë preferuar bregdetin shqiptar, disa vendet malore dhe disa të tjerë nuk janë larguar nga banesa, fundja fundit pse të largohen kur çdo gjë që dëshirojnë e gjejnë aty, lojëra, po, muzikë, po dhe një pishinë gjigande si në rastin e Loredanës dhe Mozzikut.

Hidhini një sy fotove dhe shuani kurioziteti, por mos u bëni xhelozë.

Më shumë

spot_img
spot_img