Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Mos u bëni ushtarë të Taulantit’, publikohet VIDEO e përplasjes së Kryemadhit me policët në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8f28323aabe451d0e75eee3b3c904989

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është përplasur me punonjës të Policisë në qytetin e Elbasanit, teksa ishte në një takim me qytetarët.

Efektivët e policisë i kanë kujtuar se nuk lejohen më shumë se 10 veta të grumbulluar në një vend. Kryemadhi ka pretenduar se në takim ishin 7 veta.

Ajo u ka kujtuar punonjësve të Policisë që të merren me bandat dhe me kriminelët që kanë marrë në dorë Elbasanin.

“Merruni me bandat njëherë dhe ata që përplasin makinat, pastaj vendosni gjoba për maskat. 7 veta jemi ne këtu, pse në kafe u lejoka, ndërsa ketu jo. Vendoseni gjobën dhe ne do ta apelojmë në Gjykatat Administrative”,- është shprehur Kryemadhi. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img