Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Mos na e shisni rotacionin për ndryshim”, Kryemadhi “kapet” me analistin: Pse ça të bëri Sali Berisha ty

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se partia e saj ka numrin më të madh të të rinjve në listat e kandidatëve për deputetë dhe i bën thirrje mediave t’i japin më tepër vëmendje.

Në emisionin “Real Story”, Kryemadhi debatoi me analistin Skënder Minxhozi, kur ai i tha se partitë opozitare kanë po të njëjtat figura që kanë dominuar politikën në 30 vitet e fundit.

“Ndaj mos na e shisni rotacionin për ndryshim”, u shpreh Minxhozi.

Pjesë nga diskutimi:

Skënder Minxhozi: Përmendët ndryshimin, por po të marrim jo moshën biologjike, këtu ndryshim jo që s’ka por rotacion po. Të kesh Sali Berishën

Kryemadhi: Po ça të bëri Sali Berisha ty, ke Luljeta Bozon. Po nuk e deshe mos e voto

Minxhozi: Mos na e shisni rotacionin për ndryshim

Kryemadhi: Rotacioni vjen me votë. Merr listën e PD në Tiranë vetëm ndryshim nuk ke.

Minxhozi: 30 vjet politikanë, si mund të mbrosh ndryshimin

Kryemadhi: Ke patur pa fund Berluskonin, Helmut Kholn…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img