Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
18 °
Die
17 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Mos mjaftonin temperaturat e larta të verës, motrat Marashi i vënë “flakën” Instagramit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare. Mirëpo, edhe motra e saj, Xhulia qenka një ylli vërtetë. Së fundmi dy motrat kanë realizuar një set fotografik të përbashkët dhe mund të themi me plot bindje se kanë shkëlqyer.

Seksi dhe mjaft tërheqëse Xhulia dhe Oriola sapo ngritën më shumë temperaturat e këtyre ditëve të nxehta vere.

Oriolën e kemi parë të sfilojë e të shfaqet në formë perfekte në shumë foto dhe sete fotografikë, por ky është i pari me motrën e saj, e cila nuk është personazh publik dhe veçse në ca raste të rralla kur e ka publikuar motra në profilin e saj, Xhulia pëlqen të qëndrojë diskrete.

Edhe pse të dyja kanë zgjedhur drejtime të ndryshme në jetë sa i përket karierës, ndërsa sa i përket bukurisë janë të dyja si dy pika uji.

Më shumë
spot_img
spot_img