Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Mos më prek me dorë”, mbështetësja e Bashës përplaset me Evi Kokalarin: Sa rrugë Amerikë-Shqipëri ke bërë, kush të ka paguar?! (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Situatë kaotike në Partinë Demorkatike. Albana Vokshi si kryetare e Lidhjes së Gruas bashkë me Evi Kokalarin dhe aktiviste të tjera të kësaj force politike kanë shkuar në selinë blu, por pas disa minutash janë larguar. Ato pretendojnë se është ndërruar brava nga grupi Basha.

Teksa ato dilnin nga selia dhe mediat i prisnin në hyrjen kryesore, aty kanë shkuar dhe dy mbështetëse të Lulzim Bashës, dhe kanë zhvilluar një debat para kramerave.

Pjesë nga debati para selisë së PD:

Evi Kokalari: Kjo është dhunë verbale, kjo është dhunë verabale

Albana Vokshi: Ju e shfini çfarë po përdor Lulzim Basha

Mbështetësja e Bashës: Sa rrugë ke bo, Amerikë – Shqipëri?

Evi Kokalari: Mos prek me dorë, mos prek me dorë

Mbështetësja e Bashës: Kush të ka paguar ty? Mashtruese. Sa rrugë ke bërë?

Evi Kokalari: Mos më prek me dorë

Albana Vokshi: Evi hajde…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img