Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Mos kujto se do të shpëtosh’, KËRCËNOHET djali i autorit të vrasjes së 2 motrave në Tiranë, publikohen mesazhet e vëllezërve të viktimave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

457831cc9f45a184eac57195d55ea284

Vëllai i dy motrave, Kristina Bashi dhe Zhaneta Metani ka kërcënuar djalin e autorit Përparim Ademi.

Sipas informacioneve për mediat, Bashkim Ademi i ka dërguar disa mesazhe kërcënuese duke i thënë “mos gabo se do të shpëtosh”.

Ngjarja e rëndë ndodhi me 31 dhjetor, ku Përparim Ademi vrau me breshëri plumbash dy motrat, me të cilat kishte pasur edhe marrëdhënie intime. Motra dhe vëllai i viktimave kanë bërë deklaratat shokuese, ku thanë se Përparim Ademi i kishte lënë shtatzënë dy motrat dhe fëmijët e tyre i kishte shitur në Selanik të Greqisë. Sipas tyre bëhej fjalë për 10 fëmijë. 

“Mos kujto se do shpëtosh se dhe ti je në komplot me Përparim ku*** sa ti varrosim.

Tani do villni gjakun e motrave të mia”, i shkruan Bashkimi Metani. 

“Do të të gjej kudo që të jesh”, thuhet në mesazhin e Gëzimit Metanit. 

mesazhet.jpg

mesazhet_2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img