Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Mos ji indiferent, shiko pragun”, Rama e nis ditën me një thirrje për elektoratin gri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes e ka nisur duke i përcjellë një mesazh elektoratit gri.

Përmes një video të publikuar Rama u bën thirrje të gjithë qytetarëvë që të votojnë Partinë Socialiste duke i kujtuar se duhet të shohin pragun e tyre sesi do të ndryshojë më vonë.

“MIRËMËNGJES 😊 kush i thotë vetes gri e s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë! Jo vetëm në Shkodër, po në krejt Shqipërinë🇦🇱 Ditë të mbarë🙏”- shkruan Rama.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img